Onze mensen

Gediplomeerd & gekwalificeerd

Bij J v/d Mortel werken enkele tientallen échte mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Onze medewerkers staan hieronder afgebeeld met functie en eventuele contactgegevens.

Ook willen wij benadrukken dat al onze werknemers gediplomeerd zijn op vele vakgebieden (zie hiervoor onze certificatenpagina). Maar misschien nog wel belangrijker is dat onze mensen ervaren mensen zijn die staan voor de kwaliteit die u moet verwachten van onze producten.

Aarzel dus niet om contact met ons op te nemen, wij staan graag tot uw dienst!

 

 

 

Joan van de Mortel

Joan van de Mortel

Eigenaar / Directeur joan@jvdmortel.nl
Hans van Rijt

Hans van Rijt

Bedrijfsleider hans@jvdmortel.nl
Anja van de Mortel

Anja van de Mortel

Financiële administratie administratie@jvdmortel.nl
Sander van de Mortel

Sander van de Mortel

Inkoop / Calculator / Werkvoorbereider sander@jvdmortel.nl
Toon Nijenhuis

Toon Nijenhuis

Calculator / Werkvoorbereider toon@jvdmortel.nl
Ruben Verhoeven

Ruben Verhoeven

Calculator / Werkvoorbereider ruben@jvdmortel.nl
Kristy Spee

Kristy Spee

Marketing / Calculator / Werkvoorbereider kristy@jvdmortel.nl
Glenn Crooijmans

Glenn Crooijmans

Teamleider tekenkamer glenn@jvdmortel.nl
Kirsten Bevers

Kirsten Bevers

Technisch tekenaar kirsten@jvdmortel.nl
Yme de Jong

Yme de Jong

Productieleider
Kevin van Hoof

Kevin van Hoof

Productieleider
Patrick van Kol

Patrick van Kol

Lasser Specialist Aluminium en RVS
Lars de Jong

Lars de Jong

Lasser Specialist Aluminium en RVS
Frenk de Jong

Frenk de Jong

Constructiebankwerker/ Lasser
Sjoerd van de Ven

Sjoerd van de Ven

Constructiebankwerker / Lasser
Ties Verstegen

Ties Verstegen

Constructiebankwerker / Lasser
Jorn Sleegers

Jorn Sleegers

Constructiebankwerker / Lasser
Jordi van Dinther

Jordi van Dinther

Constructiebankwerker
Jos van Dinther

Jos van Dinther

Assemblage medewerker / Monteur
Stef Jansen

Stef Jansen

Expeditiemedewerker / Monteur
Jan van der Vondervoort

Jan van der Vondervoort

Allround Monteur
Marcel Bovenkamp

Marcel Bovenkamp

Allround monteur
Dirk Hooglugt

Dirk Hooglugt

Allround Monteur
Henri Weijenborg

Henri Weijenborg

Monteur (automatisering)
Rens Verbugt

Rens Verbugt

Monteur
Lars Sassen

Lars Sassen

Leerling Technisch tekenaar
Bahram Rahim

Bahram Rahim

Leerling Constructiebankwerker / Lasser
Willem van Hoof

Willem van Hoof

Leerling Constructiebankwerker / Lasser
Quinn van der Sommen

Quinn van der Sommen

Leerling Constructiebankwerker / Lasser
Piet van de Mortel

Piet van de Mortel

Chauffeur
Wim van de Mortel

Wim van de Mortel

Chauffeur
Coen Verbakel

Coen Verbakel

Weekendhulp
Lex Linders

Lex Linders

Weekendhulp
Guido Theuns

Guido Theuns

Weekendhulp
Rens Janssen

Rens Janssen

Stagiair Procesoptimalisatie