Onze mensen

Gediplomeerd & gekwalificeerd

Bij J v/d Mortel werken enkele tientallen échte mensen. Zij staan allen voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Onze medewerkers staan hieronder afgebeeld met functie en eventuele contactgegevens.

Ook willen wij benadrukken dat al onze werknemers gediplomeerd zijn op vele vakgebieden (zie hiervoor onze certificatenpagina). Maar misschien nog wel belangrijker is dat onze mensen ervaren mensen zijn die staan voor de kwaliteit die u moet verwachten van onze producten.

Aarzel dus niet om contact met ons op te nemen, wij staan graag tot uw dienst!

 

Joan van de Mortel

Joan van de Mortel

Eigenaar joan@jvdmortelhekwerken.nl
Anja van de Mortel

Anja van de Mortel

Administratie anja@jvdmortelhekwerken.nl
Toon Nijenhuis

Toon Nijenhuis

Calculator / Werkvoorbereider toon@jvdmortelhekwerken.nl
Mark van Mierlo

Mark van Mierlo

Calculator/ Werkvoorbereider mark@jvdmortelhekwerken.nl
Glenn Crooijmans

Glenn Crooijmans

Tekenaar/ Werkvoorbereider glenn@jvdmortelhekwerken.nl
Wynand Jacobs

Wynand Jacobs

Bouwtechnisch tekenaar wynand@jvdmortelhekwerken.nl
Yannick van Lieshout

Yannick van Lieshout

Tekenaar
Ralph Donkers

Ralph Donkers

Tekenaar
Yme de Jong

Yme de Jong

Assistent bedrijfsleider
Patrick van Kol

Patrick van Kol

Specialist Aluminium en RVS
Danny Janssen

Danny Janssen

Constructiebankwerker/ Lasser
Jarek Jakubiak

Jarek Jakubiak

Constructiebankwerker/ Lasser
Yoerd Rooijakkers

Yoerd Rooijakkers

Constructiebankwerker/ Lasser
Kevin van Hoof

Kevin van Hoof

Constructiebankwerker/ Lasser
Jan van der Vondervoort

Jan van der Vondervoort

Monteur
Erik Grun

Erik Grun

Monteur
Stefan van Leunen

Stefan van Leunen

Monteur
Wim van de Mortel

Wim van de Mortel

Chauffeur
Jan Weerts

Jan Weerts

Chauffeur
Sander van de Mortel

Sander van de Mortel

Weekendhulp
Ivo Raaijmakers

Ivo Raaijmakers

Weekendhulp
Lars de Jong

Lars de Jong

Weekendhulp
Frenk de Jong

Frenk de Jong

Weekendhulp
Maud Crooijmans

Maud Crooijmans

Weekendhulp
Frenk van de Kerkhof

Frenk van de Kerkhof

Weekendhulp
Coen Verbakel

Coen Verbakel

Weekendhulp
Job van Neerven

Job van Neerven

Weekendhulp
Dirk Hooglugt

Dirk Hooglugt

Weekendhulp